Skład rady

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Stanowisko Kadencja Kolejnocs Zdjecie Dane
Sylwia Żeromska - Siwczuk Przewodnicząca Rady Gminy 1
Stanowisko
Przewodnicząca Rady Gminy
Wiesław Łukaszczyk Wiceprzewodniczący 2
Imię i nazwisko
Stanowisko
Wiceprzewodniczący
Ryszard Borowski Wiceprzewodniczący 3
Imię i nazwisko
Stanowisko
Wiceprzewodniczący
Ryszard Czyżewski Radny 4
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Jarosław Grądz Radny (do 31.12.2012r.) 5
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny (do 31.12.2012r.)
Grzegorz Michaluk Radny 6
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Tomasz Płotnikiewicz Radny (do 10.12.2012r.) 7
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny (do 10.12.2012r.)
Grzegorz Prokop Radny 8
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Adam Rudziński Radny 9
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Jan Stefanek Radny 10
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Telefon
603-299-194
Mirosław Szozda Radny 11
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Marcin Szokało Radny 12
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Tomasz Wołoszyn Radny 13
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Sylwia Żeromska - Siwczuk Przewodnicząca Rady Gminy kadencja 6 [2015-2019] 15
Stanowisko
Przewodnicząca Rady Gminy
Marcin Tambor Radny do 28.02.2012r. 16
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny do 28.02.2012r.
Telefon
tel. 692379662
Wiesław Łukaszczyk Wiceprzewodniczący kadencja 6 [2015-2019] 17
Imię i nazwisko
Stanowisko
Wiceprzewodniczący
Telefon
tel. (084)61-80-307
Ryszard Borowski Wiceprzewodniczący kadencja 6 [2015-2019] 18
Imię i nazwisko
Stanowisko
Wiceprzewodniczący
Jerzy Bilski Radny od 10.03.2013 kadencja 6 [2015-2019] 19
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny od 10.03.2013
Ryszard Czyżewski Radny kadencja 6 [2015-2019] 20
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Jarosław Grądz Radny (do 31.12.2012r.) kadencja 6 [2015-2019] 21
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny (do 31.12.2012r.)
Krzysztof Kaczoruk Radny od 31.03.2011r. kadencja 6 [2015-2019] 22
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny od 31.03.2011r.
Grzegorz Michaluk Radny kadencja 6 [2015-2019] 23
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Tomasz Płotnikiewicz Radny (do 10.12.2012r.) kadencja 6 [2015-2019] 24
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny (do 10.12.2012r.)
Grzegorz Prokop Radny kadencja 6 [2015-2019] 25
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Adam Rudziński Radny kadencja 6 [2015-2019] 26
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Telefon
tel. (084)64-16-244
Tomasz Sagan Radny od 20.05.2012r. kadencja 6 [2015-2019] 27
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny od 20.05.2012r.
Jan Stefanek Radny kadencja 6 [2015-2019] 28
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Telefon
603-299-194
Jarosław Stoń Radny ( od 10.03.2013 do 29.05.2013 ) kadencja 6 [2015-2019] 29
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny ( od 10.03.2013 do 29.05.2013 )
Marcin Szokało Radny kadencja 6 [2015-2019] 30
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Mirosław Szozda Radny kadencja 6 [2015-2019] 31
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Marcin Tambor Radny do 28.02.2012r. kadencja 6 [2015-2019] 32
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny do 28.02.2012r.
Telefon
tel. 692379662
Tomasz Wołoszyn Radny kadencja 6 [2015-2019] 33
Imię i nazwisko
Stanowisko
Radny
Marcin Malec radny (od 25 sierpnia 2013r.) kadencja 6 [2015-2019] 35
Imię i nazwisko
Stanowisko
radny (od 25 sierpnia 2013r.)